Paksról erősít nemzeti csapatunk?
Ezt a cikket 134 ember olvasta el.

Böde Dániel - a magyartudat.hu reméli, hogy hamarosan ferencvárosi mezben látjuk a stratégiai bombázót
A most kezdődő labdarúgó átigazolási időszakban a legnagyobb érdeklődés idehaza Böde Dánielnek, a Paks SE támadó középpályásának sorsát kíséri.
Az eddigi legkomolyabb kérő a Ferencváros, amely hatvanmillió forintot és egy játékost adna a gólerős, robosztus középpályás játékjogának átengedéséért. Tekintettel arra, hogy jóval százmillió fölötti összegre számítottak a paksiak a tavaly nyári, illetve ide téli “árverésen”, amelynek nagyságrendekkel aláment a komolyan vehető külföldi ajánlatok szinte mindegyike, könnyen megeshet, hogy ezen az ajánlaton már elgondolkoznak a PSE háza táján. Főleg, ha a másik komoly hazai kérő, a Győri Eto sem ígér a fentebb említett összegre rá.
No, és az is az FTC malmára hajthatja a vizet, hogy Böde szíve – aki már meghallgatta a fővárosi zöld-fehérek ajánlatát – inkább a Fradi felé húz.
Forrás : facepress
magyartudat.hu
Írja meg véleményét regisztráció nélkül facebook segítségével!
Powered by Facebook Comments










